• V pondelok 12.12.2022 sme v našej materskej škole privítali hercov, ktorí deťom zahrali rozprávku Šesť čarovných kľúčov. Deti spolu s Hugom putovali po kontinentoch a spoznávali ich obyvateľov.

• Vianočná besiedka

Oznamujeme Vám, že z dôvodu vysokej chorobnosti a dlhodobej absencie detí sa tento rok vianočné besiedky konať nebudú, zároveň aj z preventívnych zdravotných dôvodov.

Ďakujeme za pochopenie.

Riaditeľka a kolektív MŠ

• Prevádzka MŠ

Oznamujeme Vám, že od pondelka 12. 12. 2022 bude prevádzka v materskej škole v normálnom režime, t. j. všetky triedy, pre všetky deti, ktoré sú zdravé.

Prosíme Vás, aby ste do materskej školy dávali len tie deti, ktoré sú úplne zdravé. Berte prosím ohľad na pedagogických a nepedagogických pracovníkov materskej školy.

• Vianočné trhy

Pozývame Vás na vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia v sobotu 10. 12. 2022 od 10,00 hod. do 13,00 hod.

• Pod okienkom zvečera

ktosi kuká, nazerá.

Dlhá brada až po pás:

"Jáj, veď je to Mikuláš!"

Mikuláš je dedko starý,

vie on robiť veľké čary.

Donesie nám radosti,

čižmu plnú sladkostí.

Milé deti, Mikuláš pre Vás nechal v materskej škole mikulášske balíčky za to, že ste poslušné, šikovné, učenlivé, snaživé. Mikuláš aj p. učiteľky a p. učiteľ Vás majú veľmi radi a myslia na Vás.

Prajeme Vám všetkým skoré uzdravenie a tešíme sa na Vás opäť.

Za mikulášske balíčky ďakujeme p. starostke Zuzke Ivákovej a p. Bubničovi.

• Prevádzka materskej školy

Napriek rozhodnutiu RÚVZ o odporúčaní prerušiť prevádzku v materskej škole z dôvodu vysokého výskytu respiračných chorôb, sme sa po dohode s p. starostkou rozhodli otvoriť materskú školu v obmedzenom režime pre deti, ktoré sú zdravé a obaja rodičia pracujú.

Bude otvorená 1zberná trieda, kde budú všetky deti. Prosíme, aby ste do materskej školy nosili len deti, ktoré sú 100 % zdravé. V prípade, ak bude mať dieťa príznaky ochorenia bude to rodičovi oznámené a bude si musieť prisť dieťa okamžite vyzdvihnúť do materskej školy.

Na stravu budú prihlásené len tie deti, ktoré budú v materskej škole.

Zriaďovateľ a kolektív MŠ

• Obec Marianka pozýva všetky deti z Marianky na Vítanie Mikuláša.

Dňa 6. 12. 2022 o 17,00 na Námestí 4. apríla

• Prerušenie prevádzky v MŠ

Na základe rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva a so súhlasom zriaďovateľa bude v materskej škole z dôvodu vysokého výskytu respiračného ochorenia prerušená prevádzka od 29. 11. 2022 do 4. 12. 2022.

Nástup do materskej školy je v pondelok 5. 12. 2022.

Kolektív MŠ

Oznamujeme Vám, že v materskej škole sa vyskytlo ochorenie Covid-19.

Prosíme Vás nedávajte choré deti do materskej školy a berte prosím ohľad na pedagogických zamestnancov materskej školy.

Ďakujeme.

• Prerušenie prevádzky - vianočné sviatky

Oznamujeme Vám, že so súhlasom zriaďovateľa bude v materskej škole prerušená prevádzka v dňoch

od 23. 12. 2022 do 6. 1. 2023.

Nástup do materskej školy je 9. 1. 2023 (pondelok).

Zriaďovateľ a kolektív MŠ

• Korčuľovanie - záverečná hodina

Pozývame Vás na záverečnú hodinu korčuľovania, kde sa môžete pozrieť, aké pokroky urobili Vaše deti.

Kde: Zimný štadión Dúbravka - Harmincova ulica

Kedy: 18. 11. 2022 od 10,30 hod.

Prosíme nevstupujte do šatne, čakajte na deti pri mantineloch.

Ďakujeme a tešíme sa :)

Kolektív MŠ a tím Športovkovo

• Molusky

V materskej škole sa vyskytlo kožné infekčné ochorenie Molusky (drobné vyrážky).

Prosíme skontrolujte si svoje deti.

V prípade ak Vaše dieťa má dané ochorenie prosíme oznámte to triednym učiteľkám.

Ďakujeme za spoluprácu.

Kolektív MŠ

• Kurz korčuľovania

Pripomíname Vám, že od pondelka 7.11.2022 začína kurz korčuľovania.

Nezabudnite zbaliť Vašim deťom potrebné veci.

Ďakujeme za spoluprácu.

Kolektív MŠ a Športovkovo

• Pohybovka

Oznamujeme Vám, že pohybová príprava s p. Valentovou dňa 2. 11. 2022 nebude.

Náhradná hodina bude dňa 11.11. 2022 o 15,00 hod.