• 2% z daní

Chceli by sme Vás poprosiť o poukázanie 2% daní pre Občianske združenie pri Materskej škole v Marianke.

Viac informácií na priloženom letáku.

Ďakujeme!

2__OZ.pdf

• Premietanie rozprávky Tvoja Zem

V spolupráci s pani starostkou Zuzkou Ivákovou a p. Bubničom sa dňa 24. 1. 2023 deti z materskej školy zúčastnia premietania rozprávky Tvoja Zem, na výrobe ktorej sa podieľal aj rodák z Marianky, ktorý sa zúčastní aj debaty po premietaní.

Premietanie bude v spoločenskej sále počas doobedia.

• Karneval

• Oznamujeme rodičom, že dňa 26. 1. 2023 sa v našej materskej škole uskutoční karneval.

Pre deti je pripravený zábavný program so zabávačkou Jarkou.

• Testy školskej pripravenosti - predškoláci

V spolupráci s CPaP v Malackách sa dňa 20. 1. 2023 v doobedňajších hodinách uskutočnia Testy školskej pripravenosti u predškolákov.

Testy sú určené pre deti, ktoré k 31. 8. 2023 dovŕšia vek 6 rokov a pôjdu na zápis do základnej školy.

Účasť dieťaťa na testoch je dobrovoľná, je na rozhodnutí rodiča, či sa má dieťa zúčastniť testovania.

V prípade záujmu Vám dajú triedne p. učiteľky tlačivo, ktoré treba vypísať.

Ďakujeme za spoluprácu