• Vianočné prianie

• Prajeme Vám lásku, šťastie, nehu,

nech splní sa Vám každučký sen.

Prianie Vám posielame na vločke snehu,

nech krásny je Váš Štedrý deň.

Prajeme všetkým deťom a rodičom tie najkrajšie vianočné sviatky a do nového roka veľa zdravia, šťastia a lásky.

Pripomíname prerušenie prevádzky v MŠ od 23. 12. 2022 do 6. 1. 2023. Nástup do MŠ je v pondelok 9. 1. 2023.

• V pondelok 12.12.2022 sme v našej materskej škole privítali hercov, ktorí deťom zahrali rozprávku Šesť čarovných kľúčov. Deti spolu s Hugom putovali po kontinentoch a spoznávali ich obyvateľov.

• Vianočná besiedka

Oznamujeme Vám, že z dôvodu vysokej chorobnosti a dlhodobej absencie detí sa tento rok vianočné besiedky konať nebudú, zároveň aj z preventívnych zdravotných dôvodov.

Ďakujeme za pochopenie.

Riaditeľka a kolektív MŠ

• Prevádzka MŠ

Oznamujeme Vám, že od pondelka 12. 12. 2022 bude prevádzka v materskej škole v normálnom režime, t. j. všetky triedy, pre všetky deti, ktoré sú zdravé.

Prosíme Vás, aby ste do materskej školy dávali len tie deti, ktoré sú úplne zdravé. Berte prosím ohľad na pedagogických a nepedagogických pracovníkov materskej školy.

• Vianočné trhy

Pozývame Vás na vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia v sobotu 10. 12. 2022 od 10,00 hod. do 13,00 hod.

• Pod okienkom zvečera

ktosi kuká, nazerá.

Dlhá brada až po pás:

"Jáj, veď je to Mikuláš!"

Mikuláš je dedko starý,

vie on robiť veľké čary.

Donesie nám radosti,

čižmu plnú sladkostí.

Milé deti, Mikuláš pre Vás nechal v materskej škole mikulášske balíčky za to, že ste poslušné, šikovné, učenlivé, snaživé. Mikuláš aj p. učiteľky a p. učiteľ Vás majú veľmi radi a myslia na Vás.

Prajeme Vám všetkým skoré uzdravenie a tešíme sa na Vás opäť.

Za mikulášske balíčky ďakujeme p. starostke Zuzke Ivákovej a p. Bubničovi.

• Prevádzka materskej školy

Napriek rozhodnutiu RÚVZ o odporúčaní prerušiť prevádzku v materskej škole z dôvodu vysokého výskytu respiračných chorôb, sme sa po dohode s p. starostkou rozhodli otvoriť materskú školu v obmedzenom režime pre deti, ktoré sú zdravé a obaja rodičia pracujú.

Bude otvorená 1zberná trieda, kde budú všetky deti. Prosíme, aby ste do materskej školy nosili len deti, ktoré sú 100 % zdravé. V prípade, ak bude mať dieťa príznaky ochorenia bude to rodičovi oznámené a bude si musieť prisť dieťa okamžite vyzdvihnúť do materskej školy.

Na stravu budú prihlásené len tie deti, ktoré budú v materskej škole.

Zriaďovateľ a kolektív MŠ

• Obec Marianka pozýva všetky deti z Marianky na Vítanie Mikuláša.

Dňa 6. 12. 2022 o 17,00 na Námestí 4. apríla