• Fotografovanie

Pripomíname Vám, že zajtra 27. 4. 2023 bude v doobedňajších hodinách prebiehať v materskej škole koncoročné fotografovanie kolektívov a fotografovanie predškolákov na tablo.

• Výlet pokyny

• Výletu sa zúčastňujú deti z tried Sovičiek a Včielok. Prosíme rodičov, aby deti, ktoré pôjdu na výlet priviedli 25.4. 2023 (utorok) najneskôr do 7,45 hod!!!

Miesto výletu: 3D Land, Kolárska 1, Bratislava a prechádzka historickou časťou Bratislavy.

Odchod autobusu: 8,30 hod.

Príchod autobusu: 12,30 hod.

Prosíme deťom zbaliť do batohu malú sladkosť alebo ovocie a pitie.

• Vyzdvihovanie detí po obede

Z dôvodu zmeny organizácie v školskej jedálni Vás prosíme, aby ste si pre deti, ktoré idú po naobedovaní domov (teda nespia) vyzdvihli v čase od 11,45 hod. do 12,00 hod.

Ostatné deti sa pripravujú na odpočinok a neskoršie vyzdvihnutie narúša poobedňajší odpočinok.

Ďakujeme, riaditeľka a kolektív MŠ

• V piatok nás navštívili herci z Divadla na Hojdačke s predstavením "Na Zemi dobre mi".

• Koncoročné fotografovanie

Oznamujeme Vám, že dňa 27. 4. 2023 v doobedňajších hodinách bude v našej materskej škole prebiehať koncoročné fotografovanie triednych kolektívov a fotografovanie predškolákov na tablo.

Cena za spoločnú fotografiu je 2,50 eur.

Cena za sadu fotografií (predškoláci) je 17,50eur. Sada obsahuje: Foto celá postava 3x, foto portrét 3x, minitablo a spoločná fotografia triedy.

• Prerušenie prevádzky

Pripomíname Vám, že od 6. 4. 2023 do 11. 4. 2023 je v materskej škole prerušená prevádzka.

Nástup do materskej školy je 12. 4. 2023 (streda).

Prajeme všetkým deťom a rodičom príjemné prežitie veľkonočných sviatkov.

Kolektív MŠ