• Vianočné prianie

krásne Vianoce

a šťastný nový rok!

Kolektív MŠ Marianka

• Dňa 11. 12. 2023 k nám zavítalo divadielko On a Ona, ktoré zahralo deťom rozprávku o škriatkovej víle Elle Škriatkovej. Deti pomáhali Elle plniť úlohy, ktoré jej zadávala pani Škriatková, aby sa z Elly mohol stať vianočný škriatok.

Deťom sa divadielko veľmi páčilo.

• Dňa 6. 12. 2023 potešil deti Mikuláš a odovzdal im balíčky.

Za prípravu balíčkov ďakujeme p. Máriovi Bubničovi a za ich preplatenie Občianskemu združenie pri MŠ Marianka

• Prerušenie prevádzky

Oznamujeme Vám, že z dôvodu vysokého nárastu repiračných a črevných ochorení a chorobnosti v školskej jedálni bude od 21. 12. 2023 (štvrtok) do 6. 1. 2024 prerušená prevádzka v materskej škole.

Nástup do materskej školy bude 8. 1. 2024.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme všetkým pevné zdravie a pohodové vianočné sviatky.

Zriaďovateľ a kolektív MŠ Marianka

• Vianočné trhy

Pozývame Vás na vianočné trhy, ktoré sa uskutočnia dňa 16. 12. 2023 od 15,00 na námestí v Marianke.

Pripravené sú pre Vás ručne vyrábané výrobky od p. učiteliek, chutné občerstvenie a punč na zahriatie.

Tešíme sa na Vás, kolektív MŠ Marianka

• Poplatok za materskú školu

Oznamujeme Vám, že na základe VZN č. 3/2023 sa od 1. 1. 2024 mení výška poplatku za materskú školu na 40 eur mesačne.

Mení sa aj režijný poplatok na 15 eur mesačne. Tento poplatok platia aj tí stravníci,ktorí si nosia vlastnú stravu.

vzn-3_2023_ms__sj__skd.pdf

• Prevádzka materskej školy od 18. 12. 2023 - 22. 12. 2023

Oznamujeme Vám, že vzhľadom na epidemiologickú situáciu v školskej jedálni (všetky p. kuchárky sú choré) bude od 18. 12. 2023 do 22. 12. 2023 prevádzka materskej školy od 7,00 do 12,00. Deti budú mať zabezpečenú len desiatu.

V prípade, že by sa situácia zmenila budeme Vás včas informovať.

Zriaďovateľ a riaditeľka MŠ Marianka

• Besiedky

Reagujem na Vaše správy ohľadom vianočných besiedok.

Chápem Vaše cítenie a pohnútky, že si prajete, aby boli vianočné besiedky realizované vzhľadom na predchádzajúce roky, keď sa besiedky nemohli konať. Avšak aktuálna situácia v triedach sa každým dňom zhoršuje a vzhľadom na daný počet detí v jednotlivých triedach, nie je možné besiedky realizovať, ani bez účasti rodičov a s asistenciou p. Schillera.

Náš úmysel mať s deťmi besiedky bol do poslednej chvíle reálny, ale naozaj sa s daným počtom detí, ktoré momentálne v triedach reálne sú, besiedky sa zrealizovať nedajú.

Ďakujeme za pochopenie, kolektív MŠ Marianka

Oznamujeme Vám, že v materskej škole sa vyskytlo ochorenie Covid-19.

Prosíme sledovať zdravotný stav detí.

• Vianočné besiedky - zrušené!!!

Z dôvodu vysokého výskytu respiračných ochorení v materskej škole sú vianočné besiedky zrušené!

Ďakujeme za pochopenie, riaditeľka a kolektív MŠ

• Návleky

Žiadame Vás, aby ste pri vstupe do budovy materskej školy používali návleky.

• Školské pomôcky pre sociálne slabšiu rodinu

Od farskej charity v Marianke máme k dispozícii školské potreby a školské tašky.

Ak by ste vedeli o niekom, komu by sa zišli kontaktujete p. riaditeľku na mailovej adrese: riaditel.ms@marianka.sk