• Vianočné fotografovanie

Ponúkame Vám vianočné fotografovanie pre Vaše detičky, ktoré bude prebiehať v materskej škole 20. 10. 2023 v doobedňajších hodinách.

Cena za sadu fotografií je 15 eur.

Sada obsahuje: 1 x (13 x 18 cm), 2 x (10 x 15 cm) foto celá postava, 1x (13x18 cm), 2 x (10x15 cm) foto portrét a 2x vianočná pohľadnica.

Foto so súrodencom + 2 eurá.

Záujem/ nezáujem môžete nahlásiť u triednych učiteľov.

• Vši v materskej škole

Oznamujeme Vám, že v materskej škole sa vyskytli vši.

Prosíme skontrolovať deťom vlasy.

Dievčatá, ktoré majú dlhšie vlásky musia ich mať upravené v gumičke!

• Pohybová príprava

Môžete svoje deti z tried Lienok, Sovičiek a Včielok prihlasovať na kurz pohybovej prípravy pod vedením p. Pavly Veršovskej.

Bližšie informácie na priloženom plagáte.

Prihlasuje sa priamo u p. Veršovskej.

Po skončení kurzu deti odchádzajú domov, nevracajú sa naspäť do materskej školy.

• Prvý deň v materskej škole

• Brány našej materskej školy dnes privítali veľa detičiek. Staršie deti kráčali do materskej školy s radosťou a úsmevom. Naši najmenší kráčali so slzičkami v očkách, ktoré ich sprevádzali počas celého dňa. Veríme, že čoskoro si na materskú školu, prostredie, nových spolužiakov a pedagógov zvyknú a každým dňom sa budú tešiť viac a viac.

Každé dieťatko je iná osobnosť. Niekomu adaptácia trvá dlhšie. Ale nakoniec to každé dieťatko za podpory rodičov a pedagógov zvládne.

• Výtvarný krúžok

Môžete prihlasovať deti (predškolákov nar. do 31. 8. 2018) na výtvarný krúžok pod vedením p. Inky Berkis.

Kapacita krúžku je 15 detí a po jej naplnení už nebude možné dodatočne dieťa prihlásiť.

• Stretnutie rodičov

Pozývame Vás na stretnutie rodičov:

6. 9. 2023 o 17, 00 hod.  Lienky a Včielky

7. 9. 2023 o 17, 00 hod. Žabky a Sovičky

Prosíme, aby sa stretnutia zúčastnil aspoň jeden z rodičov a bez detí.