• Prázdninová prevádzka

Prajeme Vám a Vašim deťom krásne prázdniny.

Prevádzka počas júla od 7,00 do 16,00 hod.

31. 7. 2023 - 31. 8. 2023 prerušená prevádzka!

Prosíme rodičov, ktorých deti nebudú už navštevovať materskú školu, aby vypratali skrinky.

• Šiesta choroba

Oznamujeme Vám, že v materskej škole sa vyskytol prípad ochorenia "Šiesta choroba".

Prosíme Vás, aby ste do materskej školy vodili len deti, ktoré sú úplne zdravé a brali ohľad na ostatné deti a pedaogogických aj nepedagogických zamestnancov materskej školy.

Riaditeľka a kolektív MŠ

• Rozlúčka s predškolákmi

• Dnes mali naši predškoláci počas doobedia rozlúčku s materskou školou.

Podpísali sľub predškoláka, v ktorom sľúbili, že sa budú poctivo a svedomito učiť do školy.

Od p. učiteliek dostali knihy s venovaním a zvončeky. Potom si s ostatnými spolužiakmi užili občerstvenie.

Prajeme budúcim prvákom veľa úspechov v škole.

• Prevádzka MŠ počas júla

Oznamujeme Vám, že so súhlasom zriaďovateľa bude prevádzka materskej školy počas júla od 7,00 do 16,00 hod.

Prosíme rodičov, ktorých deti nebudú navštevovať materskú školu počas júla, aby posledný deň v materskej škole vypratali skrinku.

Ďakujeme, riaditeľka a kolektív MŠ

• Kurz plávania

• Deti z tried Sovičiek a Včielok úspešne ukončili kurz plávania.

Nadobudnuté zručnosti využijú počas dovoleniek a prázdninového kúpania.

• Tablo

• Dnes boli budúci prváci odniesť tablo do spoločenského domu, kde si ho môžete pozrieť.

• Platby za stravu

Skontrolujte si prosím platby za stravu, nakoľko p. vedúca jedálne eviduje veľký počet neuhradených platieb.

V prípade ak nebude platba za stravu uhradená do zajtra 16. 6. 2023 do 14,00 nebudú mať deti možnosť byť od pondelka (19. 6. 2023) v materskej škole, keďže im nebude vydaná strava a nemôžu byť v materskej škole bez stravy.

Ďakujeme, riaditeľka MŠ a vedúca ŠJ

• Šarlach

Oznamujeme Vám, že v materskej škole sa objavil prípad ochorenia šarlachu.

Prosíme sledovať zdravotný stav detí.

• MDD

• Deti sa pri príležitosti MDD zabavili so Sašinkou a psíkom Lily.

Za balíčky ďakujeme p. starostke a p. Bubničovi. Kriedové "vajíčka" venovala firma Lunys s. r. o.

• Oznam školskej jedálne

Šeky za stravu sa už nebudú vydávať. Dostanete šek len na réžiu.

Platby za stravu do školskej jedálne môžete platiť prostredníctvom aplikácie Edupage.

Ak máte záujem ďalej platiť za stravu šekom, môžete kontaktovať p. vedúcu jedálne, ktorá Vám šek vystaví.

Ďakujeme za spoluprácu.