Pri príležitosti MDD sa dňa 2. 6. 2022 uskutoční v našej materskej škole počas doobedia karneval.

Deti môžu prísť ráno do materskej školy už v maskách.

Prosíme prispôsobiť masky akuálnemu počasiu - aby deťom v maskách nebolo teplo.

Ďakujeme za spoluprácu, kolektív MŠ

• Pokyny ku kurzu plávania

Termíny: 1. 6., 3. 6., 8. 6., 10. 6., 15. 6. 2022 v čase od 11,00 do 13,00 hod.

Čo dieťa potrebuje: plavky, plaveckú čiapku, gumenné prezuvky, uterák, plavecké okuliare (nie sú však podmienkou), vrecko na mokré veci, fén - dievčatá, ovocie (nakrájané), keksík, pitie.

Veci prosíme zabaliť do batoha!

Bez plaveckej čiapky dieťa nemôže ísť do bazéna!

Deti musia dodržiavať a rešpektovať pokyny p. učiteliek a trenérov a dodržiavať podmienky BOZP.

• Úhrada poplatku za kurz plávania

• Prosíme rodičov, ktorí prihlásili svoje dieťa na kurz plávania uhradiť poplatok 100 € (cena zahŕňa poplatok za kurz a dopravu).

Peniaze môžte odovzdať p. učiteľkám z tried Sovičiek alebo Včielok.

• Pripomienka fotografovanie

Pripomíname Vám, že v pondelok 16. 5. 2022 sa budeme v našej MŠ fotografovať.

Ak ste ešte nezaplatili za fotografie, prosíme priniesť peniaze do pondelka.

Ďakujeme, prajeme pekný víkend.

• Fotenie predškoláci

• Milí rodičia predškolákov!

Ponúkame Vám možnosť kúpy série fotografií, ktorá bude obsahovať fotky Vášho dieťaťa, spoločnú fotku a mini tablo.

Cena za túto sadu je 16, 50 eur.

Svoj záujem/nezáujem môžte nahlásiť p. učiteľkám Editke a Mirke.

• Vystúpenie ku Dňu matiek

Oznamujeme Vám, že na vystúpení ku Dňu matiek, ktoré organizuje obec Marianka sa zúčastňujú LEN deti z triedy Včielok.

Prosíme rodičov detí z triedy Včielok prisť v nedeľu 8. 5. 2022 o 13.50 do spoločenského domu.

• Koncoročné fotografovanie

Oznamujeme Vám, že dňa 16. 5. 2022 prebehne v našej materskej škole fotografovanie triednych kolektívov.

Cena za spoločnú fotografiu je 2, 50€. Peniaze môžte odovzdať triednym p. učiteľkám a p. učiteľovi.

Zároveň sa budú fotiť predškoláci na tablo.

Kolektív MŠ a fotografka Petronella