• Link na požičanie korčúľ a prilby

Na priloženom linku http://www.sportovkovo.sk/pozicovna/ si môžete vypožičať pre Vaše dieťa korčule a prilbu, ktoré bude mať počas celého kurzu korčuľovania. Môžete ich používať aj mimo kurzu počas doby požičania).

Cena: korčule 15 eur, prilba 10 eur

• Kurz korčuľovania

• Milí rodičia Sovičiek a Včielok!

U p. učiteliek môžete prihlasovať svoje deti na kurz korčuľovania.

Termín: 11. 3. 2024 - 22. 3. 2024 počas doobednia

Cena kurzu: 110 eur (kurz, tréner, občerstvenie, pitný režim, odmeny, poistenie)

• Platby za materskú školu

Platba za pobyt v materskej škole je 40 eur/mesiac.

Môžete ju zrealizovať prostredníctvom poštovej poukážky alebo prevodom na účet obce Marianka

SK53 5600 0000 0018 0406 1006

Platba za stravu a réžiu sa platí prostredníctvom aplikácie Edupage, kde nájdete konkrétnu sumu pre každé dieťa.

• 2% dane

Radi by sme Vás poprosili o poukázanie 2% daní pre Občianske združenie pri materskej škole v Marianke.

Bližšie informácie nájdte na priloženom letáčiku. 2__OZ.pdf

Ďakujeme!!!

Oznamujeme Vám, že materská škola sa stala úspešným žiadateľom o dotáciu na nákup kníh v hodnote 1000 eur.

Bolo kúpených množstvo kníh rôznych žánrov, ktroré obohatia výchovno-vzdelávací proces v materskej škole .

• Platby za školskú jedáleň

Skontrolujte si prosím platby za školskú jedáleň.

Systém Edupage zadal zle sumu za réžiu, z toho dôvodu vznikli nedoplatky pri platbe réžie.

Ďakujeme za pochopenie, vedúca ŠJ a riaditeľka MŠ

• Pohybová príprava

Oznamujeme Vám, že od stredy 7. 2. 2024 začína pohybová príprava pod vedením p. Pavly Veršovskej.

• Prevádzka materskej školy

Oznamujeme Vám, že so súhlasom zriaďovateľa bude v dňoch 13. 2. 2024 a 15. 2. 2024 prevádzka materskej školy do 16,00 hod. z dôvodu vzdelávania pedagogických zamestnancov.

Ďakujeme za porozumenie, kolektív MŠ

• Jarné fotografovanie

Dňa 21. 2. 2024 v doobedňajších hodinách bude v materskej škole prebiehať jarné fotografovanie detí.

V cene 15 EUR sú 2 zábery ( portrét a postava) a vytlačené sú 2x (13x18 cm), 4x (10x15 cm) a magnetka.

V prípade záujmu sa nahláste u p. učiteliek/ p. učiteľa v triede.