• Korčuľovanie - pokyny

• Pokyny ku korčuľovaniu:

- korčuľovanie bude prebiehať v dňoch 13. 3., 14. 3., 16. 3., 17. 3., 20. 3., 21.3., 23. 3., 24. 3. 2023

- deťom treba zabaliť veci do batohu, nie do tašky!!!

- korčule, prilbu, rukavice (nepremokavé, napr. lyžiarske), nepremokavé oblečenie (kombinéza, otepľovačky, bunda, spodné termoprádlo)

- prosíme nebaliť jedlo, sladkosti ani pitie!!!

Deti majú po skončení kurzu zabezpečený pitný režim na zimnom štadióne.

Ak máte záujem o požičanie korčúľ a prilby môžete tak urobiť na tomto linku:

Kolektív MŠ a Športovkovo

• Fotografovanie

Pripomíname Vám, že dňa 28. 2. 2023 bude počas doobedia v materskej škole prebiehať jarné fotografovanie detí.

• Krúžková činnosť počas prázdnin

Oznamujeme Vám, že počas jarných prázdnin 20. 2. - 24. 2. 2023 nebudú krúžky anglického jazyka, pohybovej prípravy ani výtvarnej.

Tanečný krúžok s p. Fazekašovou bude v utorok 16,00 - 17,00 hod.

• Zápis do základnej školy v Marianke

• Vážení rodičia, oznamujeme Vám, že zápis detí do 1. ročníka ZŠ, bude prebiehať dňa 03.04.2023 v čase od 14:00 - do 17:00 hod. Prihlášku je možné podať do 01.04.2023, je zverejnená na stránke základnej školy (www.zsmarianka.edupage.org)

ZÁPIS DETÍ do 1. ročníka ZŠ - Obrázok 1

• Skrátená prevádzka v materskej škole

Z dôvodu vzdelávania pedagogických pracovníkov bude v dňoch 7. 2. 2023 a 9. 2. 2023 materská škola otvorená do 16,30 hod.

Ďakujeme za porozumenie.

Riaditeľka a kolektív MŚ

• Jarné fotografovanie

Do našej MŠ príde dňa 28. 2. 2023 fotografka Petronella.

Cena za sadu fotografií je 15 eur.

Svoj záujem/nezáujem nahláste prosím p. učiteľkám/p. učiteľovi v triede.

• 2% z daní

Chceli by sme Vás poprosiť o poukázanie 2% daní pre Občianske združenie pri Materskej škole v Marianke.

Viac informácií na priloženom letáku.

Ďakujeme!

2__OZ.pdf

• Premietanie rozprávky Tvoja Zem

V spolupráci s pani starostkou Zuzkou Ivákovou a p. Bubničom sa dňa 24. 1. 2023 deti z materskej školy zúčastnia premietania rozprávky Tvoja Zem, na výrobe ktorej sa podieľal aj rodák z Marianky, ktorý sa zúčastní aj debaty po premietaní.

Premietanie bude v spoločenskej sále počas doobedia.

• Karneval

• Oznamujeme rodičom, že dňa 26. 1. 2023 sa v našej materskej škole uskutoční karneval.

Pre deti je pripravený zábavný program so zabávačkou Jarkou.

• Testy školskej pripravenosti - predškoláci

V spolupráci s CPaP v Malackách sa dňa 20. 1. 2023 v doobedňajších hodinách uskutočnia Testy školskej pripravenosti u predškolákov.

Testy sú určené pre deti, ktoré k 31. 8. 2023 dovŕšia vek 6 rokov a pôjdu na zápis do základnej školy.

Účasť dieťaťa na testoch je dobrovoľná, je na rozhodnutí rodiča, či sa má dieťa zúčastniť testovania.

V prípade záujmu Vám dajú triedne p. učiteľky tlačivo, ktoré treba vypísať.

Ďakujeme za spoluprácu

• Vianočné prianie

• Prajeme Vám lásku, šťastie, nehu,

nech splní sa Vám každučký sen.

Prianie Vám posielame na vločke snehu,

nech krásny je Váš Štedrý deň.

Prajeme všetkým deťom a rodičom tie najkrajšie vianočné sviatky a do nového roka veľa zdravia, šťastia a lásky.

Pripomíname prerušenie prevádzky v MŠ od 23. 12. 2022 do 6. 1. 2023. Nástup do MŠ je v pondelok 9. 1. 2023.